wtorek, 18 marca 2014

Miłość


Czym jest dla mnie miłość?

Miłość jest dla mnie najwspanialszą rzeczą jaka może nas spotkać. Jest to silne uczucie, które obdarzamy drugą osobę. Miłość jest wtedy, gdy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż nasze, kiedy każdą wolną chwile chcemy spędzać z tą osobą. Miłość powinna być odwzajemniona.  Bo co z tego, że kochamy drugą osobę a ona ma nas gdzieś i nie czuje tego co My. Miłość powinna się opierać na zaufaniu, akceptacji i bliskości. To świadomość tego, że zawsze możemy na nią liczyć, że możemy jej wszystko powiedzieć i będzie nas zawsze wspierać niezależnie od sytuacji. Możemy być przy niej sobą.  Razem przeżywa się najwspanialsze i najcudowniejsze chwile. 

Moja miłość

Mój chłopak ma na imię Konrad. Jesteśmy ze sobą od 07.04.2013r. Niedługo rok nam minie. On jest moją miłością. Jestem tego pewna, że Go kocham i wiem również, że i on mnie kocha. Spędzamy ze sobą wiele czasu. Cały weekend jest praktycznie nasz. Przy Nim czuje się bardzo swobodnie. Czasem wygłupiamy się jak małe dzieci, jadąc samochodem śpiewamy na cały głos. Niczego nie muszę się wstydzić. Zawsze mamy o czym ze sobą rozmawiać.  Mówimy sobie o wszystkim. Wiem, że nigdy mnie nie okłamał. Ja Jego również nigdy nie skłamałam. Nie mam takiej potrzeby. Zawsze, gdy coś mnie męczy, mogę z Nim o tym pogadać.  Wspiera mnie jak tylko może. Wie wszystko co mi się przytrafiło. On również nie ma łatwo w życiu. Nigdy niczego przede mną nie ukrywał. Czasem zdarzają się gorsze dni,gdy nie mam  ochoty o niczym gadać. Jest bardzo dla mnie wyrozumiały. Nie musimy nic mówić. Wystarczy, że się przytulimy i leżymy lub siedzimy objęci. Problemy stają się mniej istotne.  Kłótnie u nas nie istnieją. Nawet nie wiemy co to znaczy. Wiadomo, że czasem ktoś coś powie za dużo, albo ktoś ma jakieś foszki. Przeważnie ja je mam o nic. Tak po prostu, ale nie kłócimy się. Następuje chwila ciszy i za chwile się z tego śmiejemy. Czasem mu się dziwie, bo nie mam łatwego charakteru. Doskonale o tym wiem, ale jest bardzo cierpliwy. Nigdy nawet na mnie nie krzyknął.  Gdy coś nam nie odpowiada i nie podoba nam się mówimy to sobie wprost. Zamiast kłótni wolimy rozmowę. Czasem mamy odmienne zdanie, ale zawsze znajdujemy jakiś kompromis. Szczerze to nie widzę nikogo innego na Jego miejscu. Niektórzy mogą powiedzieć , że mam 17 lat nie znam życia i nie mam pojęcia o miłości. Ja i tak wiem swoje. Nie myślę o Nim w ten sposób, nie ten to inny, myślę o naszym związku bardzo poważnie.


Po prawie roku nadal, gdy mnie przytuli i pocałuje kolana mi miękną i czuje motylki w brzuchu. Możecie mi nie wierzyć, ale tak jest :)


Nie każdy uważa miłość jako pozytywne emocje. Niektórzy przeżyli rozstanie lub odrzucenie i przez to, ale na pewno jeszcze ktoś znajdzie się wart Waszej uwagi. Wierzę, że będziecie szczęśliwi. Życzę Wam wszystkiego dobrego.


KOCHAJCIE SIĘ!

MIŁOŚĆ JEST WSPANIAŁA!


A Wy jesteście zakochani? Macie  swoją drugą połówkę? A może spotkało Was co złego?

Opowiedzcie Waszą historie.  Jeśli nie chcecie tutaj pisać to piszcie na mojego maila skrywane_mysli@wp.pl

5 komentarzy:

 1. Jak pięknie opisałaś miłość. Bardzo podoba mi się jak układasz zdania, wszystko jest takie płynne, uporządkowane. Na pewno jeszcze nie raz zajrzę na tego bloga. Zaobserwuję. Nawet czytając przypomniał mi się refren jednej z ulubionych piosenek: "Miłość, to nie pluszowy miś, ani kwiaty..." :)

  japanese--chil.blogspot,com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję udanej miłości. To bardzo miłe uczucie, gdy wie się, że jest taka osoba, na której możemy polegać, która nam pomoże, a my potrafimy odwdzięczyć się tym samym.
  Poza tym, zakochałam się w Twoich opisać. Przyjemny i lekki styl, widać, że bardzo się starasz i wkładasz w to wszystkie emocje. Zazdroszczę Ci tego!

  hwajay.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne przemyślenie na temat miłości <3

  http://dawidkwiatkowski-opowiadanie.blogspot.com/2014/03/9-rozdzia-wszystko-ma-swoj-poczatek-tak.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam w miłość nie wierzę. Nie jest ona wcale taka bajkowa jak ją opisują w książkach... Nie jest to tylko uczucie ale i też umiejętność wspierania drugiej osoby.
  http://wez-olowek-i-narysuj-formule1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słusznie spostrzeżenie. Trzeba umieć się wzajemnie wspierać. Nie każdy wierzy w miłość. Dużo jest takich osób. Myślę, że jeśli spotkasz właściwą osobę to uwierzysz w nią :)
   Życzę Ci powodzenia i szcześcia :)

   Usuń